GaisaBaloni.com - Lidojumi ar gaisa baloniem


GaisaBaloni.com


Laipni lūdzam uz lidojumu ar gaisa balonu!
Vissmalkākā meistarība, vislielākā pieredze, visaugstākā drošība. Lidojam kopš 1992.gadaSākumlapa | Lidosim! | Klubs | Komanda | Piloti | Baloni | Lidojums | Pilotu skola


Lidosim kopā!

Let’s fly together! 

Приглашаем в полёт!
 

LIDOJUMS

Lieliska ideja – lidojums ar gaisa balonu!

Tā ir neaizmirstama dāvana gan sev, gan citiem.
Lidot ar gaisa balonu var jebkurā gadalaikā, ja vien ir piemēroti laikapstākļi.

Klubs ALTIUS ir biedrība, kuras mērķis ir gaisa kuģošanas popularizēšana un attīstība, nevis regulāra komercdarbība. Tāpēc apmaksu par lidojumu visizdevīgāk ir veikt kā biedra maksu vai ziedojumu klubam.

ALTIUS piedāvā vislielāko drošību par viszemāko cenu!

Maksā 100 EUR. Kļūsti par kluba ALTIUS biedru vai atbalstītāju un Lidooo! (1/2stundas lidojums Siguldas apkārtnē bez iespējas rezervēt lidojuma datumu).

Vēlies iznomāt gaisa balonu svētku pasākumam vai īpašam lidojumam? Arī tas ir iespējams.

Pakalpojumu Cenas (bez PVN):

1. Lidojums grupā (lidgrozā vienlaikus 3-8 personas): 180 EUR/pers. (1 stundu ilgs lidojums Siguldas apkārtnē).

2. Privāts lidojums (lidgrozā tikai 2 personas): 500 EUR/2pers. (1 stundu ilgs lidojums Siguldas apkārtnē).

Ekskluzīvs, privāts lidojums iespējams arī 3, 4 un 5 personu – radu vai draugu kompānijām. Par līgumcenām to var noorganizēt jebkurā Latvijas vietā, tai skaitā arī virs Rīgas. Šai gadījumā būs jāapmaksā arī gaisa balona transportēšana no Siguldas līdz lidojuma norises vietai (1 EUR/1km).

3. Lidojums EXTREME: no 800 EUR/pers. Kļūsti par ekstremāla lidojuma - piedzīvojuma līdzdalībnieku. Pacelies virs Latvijas vairāku kilometru augstumā vai izbaudi Alpu skaistumu no putna lidojuma, vai piedalies starptautiskās sacensībās 100 gaisa balonu ielenkumā, vai ...

4. Gaisa balona noma demonstrēšanai/vizināšanai atsaitē: 450 EUR/stunda +150 EUR/katra nākamā 1/2stunda

Lidojuma datums tiek rezervēts tikai pēc pakalpojuma apmaksas veikšanas.

Tomēr laika apstākļu dēļ mēs nevaram garantēt lidojuma norisi tieši jūsu izvēlētajā dienā.
Ja ieplānotajā dienā ar laikapstākļiem nepaveicas, tad lidojums tiek pārcelts uz vēlāku datumu. Apmaksātā Lidojuma-dāvanu karte jāizmanto gada laikā.

Veicot maksājumu ar bankas starpniecību, maksājumā norādiet – „biedra nauda, ziedojums klubam” vai „gaisa balona noma” (šai gadījumā summai būs jāpievieno 21% PVN).
Pēc apmaksas veikšanas Lidojuma-dāvanu karti varēsiet saņemt pie ALTIUS pārstāvja Vecrīgā, vai arī ar kurjera vai Latvijas pasta starpniecību 2 dienu laikā to nosūtīsim uz jūsu norādīto adresi.

Par Lidojuma kartes iegādi un saņemšanu, kā arī lidojuma datumu, jāvienojas piezvanot uz t.29288448, jeb izmantojot e-pasta adresi altius@altius.lv .

Ja vēl ir jautājumi - rakstiet, zvaniet, vai meklējiet atbildes www.altius.lv .
Lidosim kopā!

ALTIUS rekvizīti:
Biedrība „Ceļotāju klubs ALTIUS”, Reģ. Nr.: LV 40008052852
Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 73-2, LV-1011
Banka: AS Swedbank; Konta Nr: LV39 HABA 0551 0036 15378

6 svarīgākie iemesli kāpēc lidojumam izvēlēties tieši ALTIUS

Lidojuma ar gaisa balonu noteikumi

1. Pirms lidojuma pasažierim jāiepazīstas ar LIDOJUMA NOTEIKUMIEM, tie jāsaprot un jāievēro.

2. ALTIUS organizētie gaisa balonu lidojumi notiek Siguldas apkārtnē (ja nav vienošanās par citu vietu) un notiek saskaņā ar VFR – vizuālajiem lidojumu noteikumiem.

3. Lidojuma dāvanu kartes apmaksā ietilpst pasažiera apdrošināšana lidojuma laikā.

4. Lidojuma dienu var rezervēt aktivizējot iepriekš apmaksātu Lidojuma dāvanu karti. Paziņojiet ALTIUS (e-pasts: altius@altius.lv; tālrunis: 29288448) Kartes Nr, savu vārdu, uzvārdu un nosauciet vēlamo lidojuma datumu un laiku. Rakstiet/zvaniet savlaicīgi – ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms iecerētā lidojuma.

5. Rezervēta lidojuma atteikums tiek pieņemts tikai objektīvu iemeslu dēļ. Atteikums veicams ne vēlāk kā 24 stundas pirms plānotā lidojuma sākuma.

6. Pasažierim jāapzinās, ka laika apstākļu dēļ ALTIUS nevar garantēt lidojuma izpildi tieši iecerētajā un rezervētajā datumā.

7. ALTIUS neatbild par zaudējumiem, kas radušies pasažierim sakarā ar lidojuma atcelšanu, lai arī kāds būtu atcelšanas iemesls.

8. Lidojuma atcelšanas gadījumā ALTIUS piedāvās citu pasažierim piemērotu lidojuma veikšanas datumu.

9. Nepilngadīgi bērni var lidot tikai vecāku vai aizbildņa pavadībā.

10. Pirms lidojuma rezervēšanas pasažierim jāinformē ALTIUS un pilots par esošiem vai bijušajiem veselības traucējumiem, kas varētu negatīvi izpausties lidojuma laikā.

11. Pilots pasažierim var atteikt līdzdalību lidojumā, ja uzskata, ka tā rīcība lidojuma laikā var radīt papildus riska situācijas un kļūt bīstama citiem pasažieriem un pilotam.

12. Par lidojuma drošību galvenā atbildīgā persona ir pilots. Pilota lēmumi attiecībā uz lidojuma izpildi, maršrutu un ilgumu ir noteicošie. Drošības apsvērumu dēļ pilots lidojumu var atcelt vai pārtraukt jebkurā lidojuma stadijā.

13. Pilota un apkalpes darbības galvenais nosacījums ir DROŠĪBA. Pasažierim uzmanīgi jāieklausās pirms lidojuma instruktāžā un jāievēro visi pilota norādījumi pirms lidojuma, lidojuma laikā un piezemējoties.

14. Personām, kas atrodas alkohola vai narkotisko vielu reibumā lidojums tiek liegts. Alkohola lietošana kategoriski aizliegta pirms lidojuma un lidojuma laikā!

15. Balona tuvumā smēķēšana aizliegta (smēķējot jāievēro vismaz 50 metru distance). Kategoriski aizliegts smēķēt lidojuma laikā!

16. Fotoaparāti, video un kino kameras, kā arī citas personīgās mantas lidojumā līdzi ņemamas tikai saskaņojot ar pilotu un izmantojamas ar pilota atļauju. Par to iespējamiem zudumiem un/vai bojājumiem atbild pats pasažieris.

17. Pieņemot lēmumu piedalīties lidojumā ar gaisa balonu, pasažieris apzinās un ar savu parakstu (ja pasažieris ir nepilngadīgs, tad ar vecāku vai aizbildņa parakstu) lidojuma talonā apstiprina, ka lidojums ir viņa brīva izvēle un, ka iespējamās nelaimes vai incidenta gadījumā, ALTIUS darbinieki un personāls, kā arī visas fiziskās un juridiskās personas, kas saistītas ar lidojuma izpildi, tiek atbrīvotas no jebkādas atbildības.6 svarīgākie iemesli kāpēc lidojumam izvēlēties tieši ALTIUS

Jums jāpieņem svarīgs lēmums , kuram gaisa balonu klubam/komandai un pilotam uzticēties, lai dotos neparastajā piedzīvojumā – lidojumā ar gaisa balonu. Nepārsteidzieties, novērtējot tikai piedāvājuma cenu. ALTIUS darbības pieredze un profesionalitāte, lidojuma vieta, ilgums un drošība, gaisa balonu tehniskais stāvoklis un citi, ne vien labsajūtu, bet gan drošību ietekmējoši faktori ir ļoti atšķirīgi no tiem, ko piedāvā mūsu draugi/konkurenti. Lai jums palīdzētu lēmuma pieņemšanā, esam apkopojuši „Sešus svarīgākos iemeslus, kāpēc izvēlēties ALTIUS”

1) Vislielākā pieredze un visaugstākā drošība
ALTIUS galvenais pilots Gunārs Dukšte kopš 1992.gada ir jau veicis gandrīz 3000 drošus lidojumus. 18 gadu laikā Gunārs izvizinājis vairākus tūkstošus pasažieru, ne vien Latvijā un Baltijā, bet arī tādās tālās valstīs kā ASV, Japāna, Meksika, Austrālija, Turcija, Spānija u.c. Gunārs ir pārlidojis Alpu kalnu grēdas un gaisa balonā pacēlies virs Ziemeļpola.

2) Izcili sasniegumi un balvas
Pilots Gunārs Dukšte ir trīskārtējs Latvijas čempions un kopš 1994.gada regulāri piedalījies daudzos Pasaules un Eiropas čempionātos, Pasaules gaisa spēlēs un Starptautiskos balonu rallijos. Viņš ir titulētākais Latvijas gaisa kuģotājs:

  • Latvijas absolūtais rekordists kategorijās – Augstums, Distance, Ilgums;
  • pirmais, kurš pārlidojis Latviju gaisa balonā;
  • pēc lidojuma virs ģeogrāfiskā Ziemeļpola saņēmis titulu „Polārais Aeronauts”;
  • par sasniegumiem apbalvots ar Starptautiskās Aviācijas federācijas FAI „Sudraba nozīmi”.

Gunārs ir arī Britu Gaisa balonu un Dirižabļu kluba biedrs, kā arī Latvijā vienīgais CAA pilnvarotais gaisa balonu pilotu eksaminētājs un instruktors.

3) Moderni gaisa baloni
ALTIUS lidojumiem izmanto tikai pasaules vadošajās gaisa balonu ražotnēs „Cameron Balloons”, Lielbritānijā un „Ultra Magic”, Spānijā izgatavotus gaisa balonus. Lidojumiem nepieciešamais inventārs tiek regulāri atjaunots un tehniski uzlabots.

4) „Ģimenes bizness”
ALTIUS biedru, atbalstītāju un draugu centieni nodrošināt kluba finansiālo izdzīvošanu ļauj to saukt par „ģimenes biznesu” un „brīvprātīgo darbību” vienlaikus. Mēs atbildam par visu. Ziniet, ka Jūs sarunājaties ar īpašniekiem un jūs apkalpos īpašnieki.

5) Personīga attieksme
No tikšanās brīža līdz pat pasākuma noslēgumam jūs sajutīsiet īpašu attieksmi. Lidojums būs mākslas akcija, kurā jūs līdzdarbosieties. Šķiroties jūs domāsiet jau par jaunu satikšanos.

6) Lidojuma fotogrāfijas
ALTIUS saviem pasažieriem piedāvā augstvērtīgas lidojuma fotogrāfijas. Jūs varat pasūtīt CD ar iemūžinātām sava piedzīvojuma emocijām un lidojuma iespaidiem. Ja vēlaties, bilžu izlasi papildināsim ar citiem brīnišķīgiem ALTIUS krājumos esošiem attēliem.

Sākumlapa | Lidosim! | Klubs | Komanda | Piloti | Baloni | Lidojums | Pilotu skola
 
GaisaBaloni.com - Hot Air Balloon Rides Over Latvia

Altius © 2010 - altius@altius.lv, +371 29288448